Przejdź do głównej treści

Zdalne nauczanie-aktualności

Szanowni Państwo, poniżej aktualne informacje: Przypominam, że udział w zajęciach zdalnych jest obowiązkowy. Funkcje statystyczne platform zastępują listę obecności. Praca dydaktyczna toczy się na ogólnych zasadach.
więcej o Zdalne nauczanie-aktualności

Nauczanie zdalne:aktualności

Szanowni Państwo,   Proszę o sprawdzenie, czy Państwo maja aktywne konta w domenie UJ. Jeśli nie, należy je natychmiast aktywizować. Konta te są potrzebne do sprawnego uczestniczenia w zajęciach, komunikacji z prowadzącymi i załatwiania spraw studenckich przez mail (sprawystudenckie@iphils.uj.edu.pl). Pracujemy nad uruchomieniem zdalnych dyżurów przez wszystkich pracowników IF.
więcej o Nauczanie zdalne:aktualności

Koronawirus:dydaktyka

Szanowni Państwo, przypominam, że kursy w Instytucie Filozofii odbywają się zdalnie i nie ma przerwy w pracy dydaktycznej. Naszym wspólnym celem jest zakończenie semestru w standardowym terminie.
więcej o Koronawirus:dydaktyka

Zdalne zajęcia

Szanowni Państwo, w związku z zawieszeniem zajęć na Uniwersytecie Jagiellońskim informuję, że Instytut Filozofii pracuje nad możliwością zdalnego odbywania możliwie wszystkich zajęć.
więcej o Zdalne zajęcia

Obsługa spraw studenckich 2020

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną obsługa spraw studenckich będzie przebiegała według następujących zasad:
więcej o Obsługa spraw studenckich 2020