Skip to main content
Skip banner

Ogłoszenia ogólne

Nauczanie zdalne:aktualności

25.03.2020
Szanowni Państwo,   Proszę o sprawdzenie, czy Państwo maja aktywne konta w domenie UJ. Jeśli nie, należy je natychmiast aktywizować. Konta te są potrzebne do sprawnego uczestniczenia w zajęciach, komunikacji z prowadzącymi i załatwiania spraw studenckich przez mail (sprawystudenckie@iphils.uj.edu.pl). Pracujemy nad uruchomieniem zdalnych dyżurów przez wszystkich pracowników IF.
Read More o Nauczanie zdalne:aktualności

Koronawirus:dydaktyka

25.03.2020
Szanowni Państwo, przypominam, że kursy w Instytucie Filozofii odbywają się zdalnie i nie ma przerwy w pracy dydaktycznej. Naszym wspólnym celem jest zakończenie semestru w standardowym terminie.
Read More o Koronawirus:dydaktyka

Zdalne zajęcia

25.03.2020
Szanowni Państwo, w związku z zawieszeniem zajęć na Uniwersytecie Jagiellońskim informuję, że Instytut Filozofii pracuje nad możliwością zdalnego odbywania możliwie wszystkich zajęć.
Read More o Zdalne zajęcia

Obsługa spraw studenckich 2020

25.03.2020
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną obsługa spraw studenckich będzie przebiegała według następujących zasad:
Read More o Obsługa spraw studenckich 2020

LEGITYMACJE STUDENCKIE

25.03.2020
Szanowni Państwo, przypominamy, że Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał Rozporządzenie przedłużające ważność legitymacji studenckich do 31.05.2020 r. bez konieczności ich elektronicznego przedłużania. Przepis ten dotyczy wszystkich legitymacji studenckich, których ważność została potwierdzona w pierwszym semestrze 2019/2020.
Read More o LEGITYMACJE STUDENCKIE