Skip to main content
Skip banner

E-learning w Instytucie Filozofii UJ

Informacje ogólne

W Instytucie Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzone jest nauczanie z wykorzystaniem Internetu i nowoczesnych techologii - e-learning. W ofercie kursów Instytutu znajdują się kursy prowadzone on-line za pośrednictwem platformy Pegaz oraz w Academia Electronica, jak również kursy, w ramach których część zajęć odbywa się on-line lub z wykorzystaniem zasobów w sieci. Filmy z odbywających się w Instytucie wydarzeń, takich jak konferencje, wykłady i odczyty gości czy kolokwia kognitywistyczne są udostępniane w formie filmów na kanale YouTube Instytutu. Wszyscy pracownicy oraz studenci Instytutu mają dostęp do uniwersyteckiego pakietu aplikacji Microsoft Office 365 umożliwiającego pracę nad dokumentami online oraz do Chmury UJ, w której przechowywać mogą dane.

Projekt e-learningu w Instytucie Filozofii UJ finansowany jest z dotacji projakościowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wykłady Flagowe

Wykłady Flagowe to serie wykładów wygłaszanych przez najwybitniejszych filozofów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

więcej

 

Wykłady Otwarte

Na Wykładach Otwartych pracownicy Instytutu Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego przedstawiają wybrane zagadnienia filozoficzne.

więcej

Wideorelacje z wydarzeń

Wideorelacje z wydarzeń naukowych odbywających się w Instytucie Filozofii są umieszczane na kanale YouTube i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

więcej

 

Linki

Odnośniki do platform i narzędzi e-learningowych, m.in. Platform Pegaz oraz Smok, Academia Electronica, Microsoft Office 365 dla UJ.

więcej