Nawigacja Nawigacja

Events

24.11.2022
Jagiellońskie Centrum Badawcze Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Miguel Garcia-Godinez (University College Cork) , p.t. “Proxy Agency in Institutional Action Contexts”

Cracow Logic Conference (CLoCk)

22.10.2022
We are pleased to announce that the Cracow Logic Conference (CLoCk), formerly Konferencja Historii Logiki, will be held on 28-30 June 2023, at Department of Logic, Institute of Philosophy, Jagiellonian University in Kraków (Cracow).
więcej o Cracow Logic Conference (CLoCk)

18.10.2022
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład dr. Dana Zemana z Uniwersytetu Warszawskiego pt.: "Rich-Lexicon Theories of Slurs: A Comparison".

09.10.2022
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Ralfa Poschera z Max Planck Institut we Freiburgu pt.: "What would it take.Potential and Limits of Proportionality Analysis in Law".

09.01.2022
Jagiellońskie Centrum Badawcze Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Alessio Sardo z Uniwersytetu w Genui, p.t. “Fake News, Bayesian Reasoning, and Epistemic Uncertainties”