Nawigacja Nawigacja

Sukcesy Instytutu Filozofii 2022
więcej o Nasze sukcesy 2022

07.03.2022
więcej o Declaration of the scientific community of the H. Skovoroda Institute of Philosophy, National Academy of Sciences of Ukraine

Doktoraty w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ

03.03.2022
Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się z zasadami rekrutacji i ofertą kształcenia i realizacji projektów doktorskich w ramach programu Filozofia w ramach Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ.
więcej o Doktoraty w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ

seminarium

03.10.2021
Zapraszamy na otwarte seminarium, które poprowadzi prof. François Recanati (Jean Nicod, Paryż i College de France), pt.: Linguistic Meaning and Speaker’s Meaning.
więcej o seminarium

Zmarła Pani Janina Szarek

09.07.2021
Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że w dniu 9 lipca 2021 roku w Krakowie w wieku 90 lat zmarła Pani Janina Szarek, długoletni i zasłużony pracownik Biblioteki Instytutu Filozofii.
więcej o
Zmarła Pani Janina Szarek