Pomiń baner

"Zabronione - dozwolone", czyli prawo autorskie dla naukowców

Termin: 09.05.2016 - 17.05.2016
Od 9.05.2016 r. rusza kolejna edycja Szkoły Promocji Nauki. Tym razem zajęcia realizujemy inaczej niż w latach poprzednich. W komentarzach do wydarzenia Szkoła Promocji Nauki – „Zabronione – dozwolone" na Facebooku zadajecie pytania, a wyjaśnienia dr Felchnera będziemy publikować na tej stronie.
 
Odpowiedzi udziela będzie ekspert w dziedzinie praw autorskich - dr Krzysztof Felchner, adiunkt w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji UJ, radca prawny. Specjalista w zakresie prawa autorskiego, prawa znaków towarowych, ochrony prawnej odmian roślin. Redaktor tematyczny i koordynujący kwartalnika „Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego – Prace z Prawa Własności Intelektualnej".
 
Pytania należy zamieszczać do 17.05.2016. Odpowiedzi naszego eksperta będą sukcesywnie publikowane. Obiecujemy, że będziemy starali się zamieścić ich jak najwięcej :)
 
Zarówno naukowców, jak i doktorantów oraz studentów zachęcamy do zgłębiania wiedzy w tym zakresie, zadawania pytań, które rozwieją Wasze wątpliwości. Startujemy!

Przejdź do wydarzenia, zobacz pytania innych, zamieść swoje

Data opublikowania: 11.05.2016
Osoba publikująca: Steffen Huber