Przejdź do głównej treści
Pomiń baner

Ogłoszenia ogólne

Nagrody im. Profesora Jerzego Perzanowskiego zostały przyznane!

12.05.2020
Laureatem Nagrody im. Profesora Perzanowskiego w kategorii prac doktorskich został doktor Maciej Raś. Jego praca “Neural bases and mechanisms of actions involving complex tools” została obroniona w Instytucie Psychologii z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Laureatką Nagrody im. Profesora Perzanowskiego w kategorii prac magisterskich została mgr Joanna Szczotka. Jej praca “Spatial experience in action: multisensory mechanisms of peripersonal space and its plasticity” została obroniona w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nagrody im. Profesora Jerzego Perzanowskiego zostały przyznane!

Zapomoga i stypendium dla osób niepełnosprawnych

29.04.2020
 Ukazało się zarządzenie JM Rektora UJ umożliwiające zbieranie wniosków o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych wyłącznie przez USOSweb.  

ZAPOMOGA
Do wniosków o jednorazowe zapomogi została dodana kategoria "z powodu skutków epidemii".

 STYPENDIUM DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
- student/doktorant może dodać informację o posiadanym orzeczeniu i jego skan bez konieczności wizyty na uczelni.
więcej o Zapomoga i stypendium dla osób niepełnosprawnych

Seminarium badawcze poświęcone oświeceniowym koncepcjom religii

08.04.2020
Zespół badawczy projektu "Między sekularyzacją a reformą. Racjonalizm religijny końca XVII wieku i epoki Oświecenia" zaprasza do udziału w seminarium badawczym poświęconym oświeceniowym koncepcjom religii.
więcej o Seminarium badawcze poświęcone oświeceniowym koncepcjom religii

Zdalne nauczanie-aktualności

25.03.2020
Szanowni Państwo, poniżej aktualne informacje: Przypominam, że udział w zajęciach zdalnych jest obowiązkowy. Funkcje statystyczne platform zastępują listę obecności. Praca dydaktyczna toczy się na ogólnych zasadach.
więcej o Zdalne nauczanie-aktualności

Nauczanie zdalne:aktualności

25.03.2020
Szanowni Państwo,   Proszę o sprawdzenie, czy Państwo maja aktywne konta w domenie UJ. Jeśli nie, należy je natychmiast aktywizować. Konta te są potrzebne do sprawnego uczestniczenia w zajęciach, komunikacji z prowadzącymi i załatwiania spraw studenckich przez mail (sprawystudenckie@iphils.uj.edu.pl). Pracujemy nad uruchomieniem zdalnych dyżurów przez wszystkich pracowników IF.
więcej o Nauczanie zdalne:aktualności