Wyniki sortowane według etykiety: ogłoszenia dla studentów

The World to Come: Moral Hope as the End of Virtue in Holbach

Zespół badawczy projektu „Między sekularyzacją a reformą. Racjonalizm religijny końca XVII wieku i epoki Oświecenia” zaprasza na spotkanie w ramach seminarium „Enlightenment and Religion”. Na spotkaniu wykład zatytułowany The World to Come: Moral Hope as the End of Virtue in Holbach wygłosi dr Hasse Hämäläinen.
więcej o The World to Come: Moral Hope as the End of Virtue in Holbach

„Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia

Zespół badawczy projektu „Między sekularyzacją a reformą. Racjonalizm religijny końca XVII wieku i epoki Oświecenia” zaprasza na szesnaste spotkanie w ramach seminarium „Enlightenment and Religion”. Na spotkaniu wykład zatytułowany „Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia wygłosi dr Tomasz Szymański z Uniwersytetu Wrocławskiego.
więcej o „Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia

Tryb zdalny 24-28.01.2022

W związku z decyzją Dziekana Leszka Sosnowskiego od dnia 24 do 28 stycznia 2022 roku zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filozoficznym będą się odbywać w trybie zdalnym, natomiast organizacja zimowej sesji egzaminacyjnej odbywa się zgodnie z obowiązującym harmonogramem, z możliwością przeprowadzania zaliczeń i egzaminów w trybie zdalnym.
więcej o Tryb zdalny 24-28.01.2022