06.03.2020
Seminarium odwołane
więcej o Seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY: Jonathan Anomaly, PhD - What’s Wrong with Factory Farming?

Pracownia Retoryki Logicznej

25.02.2020
ODWOŁANE: Wykład dr. hab. Eugeniusza Wojciechowskiego pt.: "Rachunek nazw i pojęcie pary uporządkowanej"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej

21.02.2020
Warsztaty z zakresu językoznawstwa i filozofii języka pt.: "Horn and Other Scales and Scalar Implicature in Neo-Gricean Pragmatics". Poprowadzi je prof. Yan Huang z University of Auckland (Nowa Zelandia, wcześniej również University of Oxford i University of Cambridge).
więcej o Warsztaty z zakresu językoznawstwa i filozofii języka w Szkole Doktorskiej Nauk Human. - 2020.03.02

02.03.2020
Jagiellońskie Centrum Badawcze Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Sacha Bourgeois-Gironde z Instytutu Jean Nicod ENS w Paryżu, p.t. “Language and decision: how the use of moods constrains the perception of choices under uncertainty”

Szkoła Letnia: Law, Language and Philosophy Summer School