09.10.2022
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Ralfa Poschera z Max Planck Institut we Freiburgu pt.: "What would it take.Potential and Limits of Proportionality Analysis in Law".

Małopolska Noc Naukowców 2022

W Instytucie Filozofii UJ 30 IX 2022
więcej o Małopolska Noc Naukowców 2022

Festiwal Równości III 2022r

Festiwal Równości III - 25 września 2022, Dworek Białoprądnicki, Kraków.
więcej o Festiwal Równości III 2022r

„Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia

02.06.2022
Zespół badawczy projektu „Między sekularyzacją a reformą. Racjonalizm religijny końca XVII wieku i epoki Oświecenia” zaprasza na szesnaste spotkanie w ramach seminarium „Enlightenment and Religion”. Na spotkaniu wykład zatytułowany „Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia wygłosi dr Tomasz Szymański z Uniwersytetu Wrocławskiego.
więcej o „Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia

Zło w polityce

Pracownia Etyki Instytutu Filozofii UJ zaprasza na sympozjum