Uprzejmie informujemy o aktualnej sytuacji w projekcie Paidagogos PRO

29.03.2019
- obecna edycja projektu kończy się jesienią 2019 r. Uczestnicy/czki programu są w trakcie pisania prac magisterskich.
więcej o Uprzejmie informujemy o aktualnej sytuacji w projekcie Paidagogos PRO

25.03.2019
Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Wykład pt. „Odpowiedzialność za działania niezawinione” wygłosi dr Maciej Juzaszek (Katedra Teorii, Filozofii i Historii Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie). Spotkanie odbędzie się w środę 27 marca w godz. 17.30-19.00 w Instytucie Filozofii na ul. Grodzkiej 52, w sali im. Romana Ingardena (nr 25).
więcej o Seminarium badawcze INCET: dr M. Juzaszek, „Odpowiedzialność za działania niezawinione”

Pracownia Retoryki Logicznej

24.03.2019
Wykład dr. hab. Eugeniusza Wojciechowskiego pt.: "Dystynkcja Zahl – Anzahl u G.Fregego Arytmetyka liczb naturalnych z Anzahl jako terminem pierwotnym"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej

Stypendium Bednarowskiego

17.05.2019
The W. Bednarowski Trust proposes to offer again in 2019-2020 three or more Visiting Fellowships, to enable philosophers in the Institute of Philosophy of the Jagiellonian University, Krakow, or other Polish universities, to visit the Department of Philosophy in the University of Aberdeen, or another Scottish university, during the academic year or possibly a combination of a visit to two places (mid-September 2019 – mid-June 2020).
więcej o Stypendium Bednarowskiego

Seminarium badawcze INCET: M. Waligóra, "Czy istnieje evidence-based ethics?"

19.03.2019
Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Wykład pt. "Czy istnieje evidence-based ethics?" wygłosi dr hab. Marcin Waligóra (Zakład Filozofii i Bioetyki UJ CM). Spotkanie odbędzie się w czwartek 21 marca w godz. 17.30-19.00 w Instytucie Filozofii na ul. Grodzkiej 52, w sali im. Romana Ingardena (nr 25).
więcej o Seminarium badawcze INCET: M. Waligóra, "Czy istnieje evidence-based ethics?"