Konkurs na esej poświęcony twórczości Alberta Camusa

więcej o Konkurs na esej poświęcony twórczości Alberta Camusa

Cog.Sci.Symposium

05.06.2015
Prof. James R. Beebe (State University of New York, Buffalo) wygłosi wykład pt. "Do Ordinary People Believe Moral Judgments Are Objective?"
więcej o Cog.Sci.Symposium

Kolokwium Kognitywistyczne

25.05.2015
dr Aziz F. Zambak (Ankara) wygłosi odczyt pt. "The Metaphysical Roots of Artificial Intelligence"
więcej o Kolokwium Kognitywistyczne

Zespół im. Izydory Dąmbskiej

19.05.2015
Wykład dr. Pawła Rojka pt.: "W uścisku Russella i Husserla. Podwójny argument przeciwko nominalizmowi"
więcej o Zespół im. Izydory Dąmbskiej

LXI Konferencja Historii Logiki

20.10.2015
Zakład Logiki Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje LXI Konferencję Historii Logiki, na której wystąpią: Dariusz Kalociński, Anna Kozanecka-Dymek, Andrzej Malec, Kazimierz Czarnota, Grzegorz Sitek, Jan Czerniawski, Piotr Błaszczyk, Jerzy Pogonowski, Krystyna Misiuna, Michał Zawidzki, Joanna Golińska-Pilarek, Przemysław Wałęga, Tomasz Lechowski, Maciej Czupryński, Janusz Ciuciura, Gabriela Besler, Tomasz Albiński.
więcej o LXI Konferencja Historii Logiki