Pracownia Retoryki Logicznej

14.12.2019
Wykład dr Olgi Poller (UP) i Aleksandry Samonek (Uniwersytet w Louvain) pt.: "Wprowadzenie do rachunku złożonych predykatów dla baz danych"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej

Pracownia Retoryki Logicznej

14.12.2019
Wykład dr. hab. Eugeniusza Wojciechowskiego pt.: "Teoria autorytetu"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej

Anglojęzyczne seminarium badawcze "Enlightenment and Religion"

11.12.2019
Zespół projektu "Między sekularyzacją a reformą. Racjonalizm religijny końca XVII wieku i epoki Oświecenia", przy Zakładzie Historii Filozofii Instytutu Filozofii UJ, serdecznie zaprasza na cykl spotkań z wykładowcami w ramach anglojęzycznego seminarium badawczego pt. "Enlightenment and Religion".
więcej o Anglojęzyczne seminarium badawcze "Enlightenment and Religion"

06.12.2019
Jagiellońskie Centrum Badawcze Prawo-Język-Filozofia wraz z Pracownią Retoryki Logicznej IF oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Franka Hindriksa z Uniwersytetu w Groningen pt. „Unifying Theories of Institutions: Conservation Versus Innovation”

03.12.2019
Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Wykład pt. „Intuicyjny utylitaryzm: Model hybrydowy sądów moralnych” wygłosi dr Michał Białek z Akademii Leona Koźmińskiego.
więcej o Seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY: dr Michał Białek (Akademia Leona Koźmińskiego) - Intuicyjny utylitaryzm: Model hybrydowy sądów moralnych