Samokontrola

10.11.2015
Zakład Epistemologii zaprasza na referat Pana Michała Nowaka (Inst. Psychologii UJ) pt. "Samokontrola - zróżnicowanie poziomów analizy i perspektyw teoretycznych."
więcej o Samokontrola

Profesor dr hab. Maria Gołaszewska 1926-2015

09.11.2015
Społeczność akademicka Instytutu Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego z głębokim żalem zawiadamia, że w dniu 6 listopada 2015 zmarła, przeżywszy 89 lat profesor dr hab. Maria Gołaszewska. Profesor Gołaszewska była wieloletnim pracownikiem Instytutu Filozofii UJ, założycielem i kierownikiem Zakładu Estetyki, animatorką życia naukowego w Polsce, organizatorką wielu konferencji i kongresów krajowych i międzynarodowych.
więcej o Profesor dr hab. Maria Gołaszewska 1926-2015

Emigracja bez granic

28.10.2015
Konferencja w ramach projektu "Kultura wykluczenia" w Collegium Novum UJ
więcej o Emigracja bez granic

Konkurs dla studentów: Filozofia w praktyce

26.04.2016
W ramach projektu Filozofia w praktyce ogłaszamy konkurs dla studentów na najlepszy esej z zakresu tzw. filozofii stosowanej
więcej o Konkurs dla studentów: Filozofia w praktyce

Konkurs prof. J. Skoczyńskiego

01.02.2016
Prof. Jan Skoczyński ogłasza konkurs z nagrodami na najlepsze prace studentów z zakresu polskiej myśli filozoficznej i społecznej, przedstawione w roku akademickim 2015/2016.
więcej o Konkurs prof. J. Skoczyńskiego