Kolokwium Kognitywistyczne

25.05.2015
dr Aziz F. Zambak (Ankara) wygłosi odczyt pt. "The Metaphysical Roots of Artificial Intelligence"
więcej o Kolokwium Kognitywistyczne

Zespół im. Izydory Dąmbskiej

19.05.2015
Wykład dr. Pawła Rojka pt.: "W uścisku Russella i Husserla. Podwójny argument przeciwko nominalizmowi"
więcej o Zespół im. Izydory Dąmbskiej

LXI Konferencja Historii Logiki

20.10.2015
Zakład Logiki Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje LXI Konferencję Historii Logiki, na której wystąpią: Dariusz Kalociński, Anna Kozanecka-Dymek, Andrzej Malec, Kazimierz Czarnota, Grzegorz Sitek, Jan Czerniawski, Piotr Błaszczyk, Jerzy Pogonowski, Krystyna Misiuna, Michał Zawidzki, Joanna Golińska-Pilarek, Przemysław Wałęga, Tomasz Lechowski, Maciej Czupryński, Janusz Ciuciura, Gabriela Besler, Tomasz Albiński.
więcej o LXI Konferencja Historii Logiki

Wykład prof. Lyubov Bugaevy

05.05.2015
Prof. Lyubov Bugaeva (St. Petersburg State University) wygłosi wykład pt. Cognitive Kino-Matrix