Przejdź do głównej treści
Pomiń baner

Instytut Filozofii UJ

ul. Grodzka 52
31-044 Kraków

http: www.filozofia.uj.edu.pl

mail: filozofia@uj.edu.pl

Godziny pracy Sekretariatów: poniedziałek - piątek w godz. 7:30 - 15:30

Sekretariat czynny dla studentów od wtorku do piątku w godz. 11:00-14:00

w poniedziałki - dzień wewnętrzny sekretariatu

 

 

 

Sekretariat studiów stacjonarnych - Filozofia I stopień, MOST

mgr Małgorzata Wicher 
pokój 38, tel. 12 663 17 38, mail - m.wicher@uj.edu.pl 

 

Sekretariat - sprawy pracownicze

mgr Anita Kasprowicz
pokój 24, tel. 12 663 17 32, mail - a.kasprowicz@uj.edu.pl

 

Sekretariat studiów stacjonarnych - Kognitywistyka I i II stopień

mgr Katarzyna Jakusik-Kowalska
pokój 24, tel. 12 663 17 33, mail - katarzyna.jakusik@uj.edu.pl

 

Sekretariat studiów doktoranckich, Filozofia II stopień, Filozofia w ramach MISH ( I i II stopień)

mgr Jolanta Stankiewicz
pokój 38, tel. 12 663 17 26, mail - jolanta.stankiewicz@uj.edu.pl

 

Sekretariat do spraw finansowych

mgr Maria Obidzińska
pokój 16, tel. 12 663 18 83, mail - maria.obidzinska@uj.edu.pl 

 

Koordynatorka ds. grantów w Instytucie Filozofii

dr Ewa Chudoba
pokój 94, tel. służbowy: 532 -089-395, 12 663 17 06   mail - ewa.chudoba@uj.edu.pl,

wyjazd służbowy do Nairobi w dniach 4 II-5 III 2023: administrowanie konsorcjum CAPHE (Communities and Artistic Participation in Hybrid Environmnet), Z/HEU/00018.

Proszę o kontakt przez aplikację Whatsapp: 0048 574 584 064 lub Teams UJ.