Filozofia w praktyce - Filozoficzny Klub Filmowy

Organizator: Dr Tomasz Żuradzki / Filozofia w praktyce
Kontakt: filozofiawpraktyce@iphils.uj.edu.pl

Filozofia w praktyce - Filozoficzny Klub Filmowy

W ramach projektu Filozofia w praktyce, który jest finansowany dzięki wsparciu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, zapraszamy studentów IF UJ (a także zainteresowanych doktorantów czy pracowników) do Filozoficznego Klubu Filmowego. W roku akademickim 2015/16 przewidujemy 8 seansów.

Podczas najbliższego seansu zapraszamy na film Łowca androidów (Blade Runner) w reżyserii Ridleya Scotta z Harrisonem Fordem w roli głównej. Zaczniemy od krótkiego wprowadzenia, którego dokona mgr Maciej Juzaszek pracownik Instytutu Filozofii UJ oraz doktorant w Katedrze Teorii Prawa UJ oraz mgr Rafał Michalczak, doktorant w Katedrze Teorii Prawa UJ. Po filmie liczymy na dyskusję.

Czas i miejsce: piątek, 27 listopada, godz. 18.00; IF UJ, ul. Grodzka 52, sala 13, wstęp wolny.

Informacje o kolejnych seansach będą zamieszane na stronie projektu Filozofia w praktyce oraz na fanpage'u projektu na Facebooku, a także rozsyłane do studentów IF UJ.

Data opublikowania: 16.11.2015
Osoba publikująca: Jerzy Kucharski