14.11.2018
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykłady Any Escher i Davida Duarte z Uniwersytetu w Lizbonie

AUDITORY PERCEPTION AND MUSICAL SOUND

więcej o AUDITORY PERCEPTION AND MUSICAL SOUND

26.10.2018
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Luki Burazina z Uniwersytetu w Zagrzebiu p.t. "Legal Systems as Abstract Institutional Artifacts"

01.10.2018
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na dwa wykłady dra Markus'a Kneer'a (Zurich): "Assertion, Knowledge, and Justification" oraz "Guilty Minds and Biased Minds"

Peter Gärdenfors

15.06.2018
Pracownia Retoryki Logicznej oraz Zakład Kognitywistyki zapraszają na wykłady Profesora Petera Gärdenforsa (Lund University) pt.: "The evolution of teaching. How Homo became docens" oraz "A semantic theory of word classes"
więcej o Peter Gärdenfors