06.12.2019
Jagiellońskie Centrum Badawcze Prawo-Język-Filozofia wraz z Pracownią Retoryki Logicznej IF oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Franka Hindriksa z Uniwersytetu w Groningen pt. „Unifying Theories of Institutions: Conservation Versus Innovation”

03.12.2019
Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Wykład pt. „Intuicyjny utylitaryzm: Model hybrydowy sądów moralnych” wygłosi dr Michał Białek z Akademii Leona Koźmińskiego.
więcej o Seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY: dr Michał Białek (Akademia Leona Koźmińskiego) - Intuicyjny utylitaryzm: Model hybrydowy sądów moralnych

03.12.2019
Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Wykład pt. „Empatia w relacjach ludzi i robotów społecznych” wygłosi dr Joanna Malinowska z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
więcej o Seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY: dr Joanna Malinowska (UAM) - Empatia w relacjach ludzi i robotów społecznych

14.11.2019
więcej o Seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY: dr Jan Piasecki (Zakład Filozofii i Bioetyki UJ CM) „The dilemmas of research ethics in the era of learning health‐care systems”

07.11.2019