Jagiellońskie Centrum Badawcze Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Zsofii Zvolenszky z Eötvös University (Budapeszt), p.t. “Debates about fictional characters as human-created, non-concrete objects: Focusing on some frame-related assumptions"

Jagiellońskie Centrum Badawcze Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Miguel Garcia-Godinez (University College Cork) , p.t. “Proxy Agency in Institutional Action Contexts”

Zespół im. Izydory Dąmbskiej

Wykład prof. Tomasza Placka pt.: ,,Nobel 2022 za eksperymentalne wyniki w fizyce — dlaczego są one filozoficznie ważne?"
więcej o Zespół im. Izydory Dąmbskiej

Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład dr. Dana Zemana z Uniwersytetu Warszawskiego pt.: "Rich-Lexicon Theories of Slurs: A Comparison".

Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Ralfa Poschera z Max Planck Institut we Freiburgu pt.: "What would it take.Potential and Limits of Proportionality Analysis in Law".