Przejdź do głównej treści

E-learning w Instytucie Filozofii UJ

Informacje ogólne

W Instytucie Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzone jest nauczanie z wykorzystaniem Internetu i nowoczesnych techologii - e-learning. W ofercie kursów Instytutu znajdują się kursy prowadzone on-line za pośrednictwem platformy Pegaz oraz w Academia Electronica, jak również kursy, w ramach których część zajęć odbywa się on-line lub z wykorzystaniem zasobów w sieci. Filmy z odbywających się w Instytucie wydarzeń, takich jak konferencje, wykłady i odczyty gości czy kolokwia kognitywistyczne są udostępniane w formie filmów na kanale YouTube Instytutu. Wszyscy pracownicy oraz studenci Instytutu mają dostęp do uniwersyteckiego pakietu aplikacji Microsoft Office 365 umożliwiającego pracę nad dokumentami online oraz do Chmury UJ, w której przechowywać mogą dane.

Projekt e-learningu w Instytucie Filozofii UJ finansowany jest z dotacji projakościowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wykłady Flagowe

Wykłady Flagowe to serie wykładów wygłaszanych przez najwybitniejszych filozofów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

więcej

 

Wideorelacje z wydarzeń

Wideorelacje z wydarzeń naukowych odbywających się w Instytucie Filozofii są umieszczane na kanale YouTube i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

więcej

 

Linki

Odnośniki do platform i narzędzi e-learningowych, m.in. Platform Pegaz oraz Smok, Academia Electronica, Microsoft Office 365 dla UJ.

więcej