Festiwal równości II

„Festiwal Równości II” to wydarzenie poświęcone idei równości pomiędzy mężczyznami i kobietami, wskazywania form pracy na rzecz równości oraz prezentacji działań rozwijających już istniejące kulturowe obszary równości pomiędzy płciami i wspólnotowości.

Festiwal ma przede wszystkim na celu ukazanie pozytywnych idei wzmacniających postawy obywatelskie oraz budowanie świadomości czym jest równość kobiet i mężczyzn i co realnie oznacza ta idea w naszym życiu.
więcej o Festiwal równości II

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie NCN Sonata Bis

Stypendium zostanie przyznane na okres 12 miesięcy. Obowiązkiem osoby otrzymującej stypendium będzie aktywny udział w badaniach będących przedmiotem grantu NCN Sonata Bis 10 „Wielowymiarowość niezdecydowania i jego wpływ na kontrolę poznawczą: Podejście neurofizjologiczne".
więcej o Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie NCN Sonata Bis

Zmarła Pani Janina Szarek

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że w dniu 9 lipca 2021 roku w Krakowie w wieku 90 lat zmarła Pani Janina Szarek, długoletni i zasłużony pracownik Biblioteki Instytutu Filozofii.
więcej o
Zmarła Pani Janina Szarek

Konkurs na stanowisko administracyjne

Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza nabór na stanowisko pracownika administracyjnego ds. wsparcia realizacji projektów badawczych oraz pozyskiwania finansowania projektów badawczych w Instytucie Filozofii
więcej o Konkurs na stanowisko administracyjne

REJESRTRACJA NA KURSY – ROK AKADEMICKI 2021/2022

Instytut Filozofii informuje, że 1 tura rejestracji na kursy, które będą odbywały się w roku akademickim 2021/2022 dla studentów kierunków: filozofia i kognitywistyka, zostanie uruchomiona 20.06.2021 r. o godz. 08:00 i trwać będzie do 30.09.2021 r. do godz. 23:59.
więcej o REJESRTRACJA NA KURSY – ROK AKADEMICKI 2021/2022