„Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia

Zespół badawczy projektu „Między sekularyzacją a reformą. Racjonalizm religijny końca XVII wieku i epoki Oświecenia” zaprasza na szesnaste spotkanie w ramach seminarium „Enlightenment and Religion”. Na spotkaniu wykład zatytułowany „Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia wygłosi dr Tomasz Szymański z Uniwersytetu Wrocławskiego.
więcej o „Wieczne i progresywne Objawienie”: Pierre Leroux wobec myśli Oświecenia

Zło w polityce

Pracownia Etyki Instytutu Filozofii UJ zaprasza na sympozjum
więcej o Zło w polityce

Spotkanie Klubu „Filozofuj!” w Krakowie „W poszukiwaniu istoty nadziei”

Spotkanie pt. „W poszukiwaniu istoty nadziei” odbędzie się 10 maja o 18:30 w kawiarni „De Revolutionibus. Books & Café” na ul. Brackiej 14. Do debaty zostali zaproszeni prof. Piotr Bartula oraz prof. Jacek Jaśtal.
więcej o Spotkanie Klubu „Filozofuj!” w Krakowie „W poszukiwaniu istoty nadziei”

Dzień otwarty Wydziału Filozoficznego 2022

Kamera! Akcja! W najbliższą sobotę 9 kwietnia zapraszamy wszystkich ciekawych tego co badamy, jak działamy i jak widzimy świat na Wydziale Filozoficznym UJ do spotkania #online.
więcej o Dzień otwarty Wydziału Filozoficznego 2022

Wirtualny Dzień Otwarty UJ 2022

Zapraszamy na WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniu 26 marca 2022 roku w godzinach 10:00 – 16:00.
więcej o Wirtualny Dzień Otwarty UJ 2022