14.11.2018
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykłady Any Escher i Davida Duarte z Uniwersytetu w Lizbonie

AUDITORY PERCEPTION AND MUSICAL SOUND

więcej o AUDITORY PERCEPTION AND MUSICAL SOUND

Pracownia Retoryki Logicznej

01.11.2018
Wykład dr. hab. Eugeniusza Wojciechowskiego pt.: "Dogmat Trynitarny w świetle pewnej formalnej teorii esencjonalności"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej

26.10.2018
Jagiellońskie Centrum Prawo-Język-Filozofia wraz z Instytutem Filozofii oraz Katedrą Teorii Prawa WPiA zapraszają na wykład prof. Luki Burazina z Uniwersytetu w Zagrzebiu p.t. "Legal Systems as Abstract Institutional Artifacts"

Sympozjum „Choroba i odpowiedzialność”

24.10.2018
Sympozjum „Choroba i odpowiedzialność”, współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Bioetyczne oraz Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ i Zakład Badań nad Etyką Zawodową w Instytucie Filozofii UJ, ma być okazją do takiej interdyscyplinarnej dyskusji. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu! Obrady będą miały miejsce w sali im. Romana Ingardena (nr 25) w Instytucie Filozofii UJ na ul. Grodzkiej 52 w Krakowie.
więcej o Sympozjum „Choroba i odpowiedzialność”