21.03.2020
Ze względu na epidemię Covid-19 decyzją Dziekana Wydziału Filozoficznego budynek Instytutu Filozofii na ul. Grodzkiej zostaje zamknięty dla pracowników i studentów. Pracownicy naukowi i dydaktyczni oraz pracownicy administracji realizują swoje obowiązki - w szczególności te dydaktyczne - w trybie zdalnym. Ten tryb pracy będzie obowiązywał co najmniej do 15 kwietnia 2020 roku.
więcej o ZAMKNIĘCIE POMIESZCZEŃ INSTYTUTU FILOZOFII I PRZEJŚCIE NA ZDALNĄ FORMĘ NAUCZANIA

Zespół im. Izydory Dąmbskiej

06.03.2020
ODWOŁANE: Wykład Prof.Tomasz Gizberta Studnickiego pt.: ,,Analityczne teorie prawa z perspektywy metafilozoficznej"
więcej o Zespół im. Izydory Dąmbskiej

06.03.2020
ODWOŁANE: Zespół badawczy projektu "Między sekularyzacją a reformą. Racjonalizm religijny końca XVII wieku i epoki Oświecenia" zaprasza do udziału w anglojęzycznym seminarium badawczym poświęconym oświeceniowym koncepcjom religii. Gościem drugiego seminarium będzie Prof. Adam Grzeliński z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
więcej o Seminarium badawcze Zakładu Historii Filozofii: wykład i warsztaty prof. Adama Grzelińskiego (UMK)

Seminarium odwołane
więcej o Seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY: Jonathan Anomaly, PhD - What’s Wrong with Factory Farming?

Pracownia Retoryki Logicznej

25.02.2020
ODWOŁANE: Wykład dr. hab. Eugeniusza Wojciechowskiego pt.: "Rachunek nazw i pojęcie pary uporządkowanej"
więcej o Pracownia Retoryki Logicznej